Předběžná objednávka

Předobjednání hry Euthia: Torment of Resurrection slouží ke dvěma účelům:

  1. Umožňuje nám i fanouškům sledovat, o kolik her je aktuálně na českém a slovenském trhu zájem, a zda je reálné kompletní české vydání hry. Podmínkou je minimálně 400 objednaných her v kampani na Kickstarteru nebo vybraná částka nad $200.000. Pokud nebude splněna ani jedna z podmínek, každý dostane kompletní česká pravidla hry, ale komponenty budou vyrobeny v anglickém jazyce.
  2. Dává možnost slevy 15% pro ty, kteří od nás předchozí hru Legendy země Euthie v minulosti zakoupili (buď na www.hithit.com nebo prostřednictvím našeho webu). Cena hry v kampani se bude pohybovat okolo $65–$85 (1.560–2.040 Kč).

Tím, že si hru předobjednáte, se nezavazujete k jejímu zakoupení, ale dáváte nám i ostatním vědět, že chcete podpořit připravovanou kickstarterovou kampaň. V kampani bude pak potřeba si vybrat danou odměnu (hru) a zaplatit skrze platební bránu přímo na www.kickstarter.com. Vzhledem k systému plateb není možné slevu 15% uplatnit přímo na Kickstarteru. V kampani tedy zaplatíte plnou cenu a hodnota slevy Vám bude vrácena až zpětně.

Aktuálně má o hru zájem 426 hráčů z 400 potřebných pro vydání české verze hry.